שירותי מיחשוב

דורי טכנאי מחשבים בפתח תקווה בשרון ובמרכז


אצל "דורי מחשבים" תוכלו לקבל מגוון פתרונות לכל סוגי התקלות, לקוחות פרטיים ייהנו מתיקון תקלות במחשבים נייחים וניידים, שחזור מידע שאבד עקב נזק פיזי או תוכנתי, לדיסק קשיח רגיל או חיצוני
והדרכות לכל הגילאים בקשר לכל תוכנה או מערכת הפעלה שנמצאת בשימוש כיום.

במקרה ויש תקלה שגרמה לקריסה מוחלטת של המחשב פירמוט והתקנה מחדש הינם פתרון סטנדרטי. יש אפשרות ללקוח לגבות את המידע שקיים על המחשב עצמאית או בעזרת "טכנאי מחשבים" ולהעביר אותו למחשב לאחר ההתקנה מחדש, ניתן לקבל גם עותקים נוספים ל CLOUD ל - USB או לדיסק קשיח חיצוני.

במידה והמחשב נהיה איטי ולוקח לו לפעמים כמה דקות לעלות או להעלות תוכנה ניתן לשפר את מהירות המחשב בכמה דרכים:

1) הגדרות זכרון, הסרת תוכנות לא נחוצות שמאיטות את המחשב, ניקוי ווירוסים ותוכנות זדוניות וניקוי המחשב מתוכנות "פרסום" ו"ניפוח " (BLOATWARE). שדרוג חומרת המחשב תאפשר לך להריץ תוכנות יותר חדשות שדורשות יותר משאבים והגדלת נפח הדיסק הקשיח תאפשר להחזיק ביותר מידע (במיוחד סרטים, סדרות, משחקים וכו... שתופסים המון מקום)


2) תוספת זכרון פנימי RAM, 3) החלפה של הדיסק קשיח הקיים מ SATA ל SSD , או הוספת דיסק קשיח SSD והעברת מערכת ההפעלה אליו. שדרוג החומרה ברוב המקרים ייתן מענה מיידי לבעיית האיטיות במחשב וניתן לביצוע ברוב המחשבים הניידים.


אם ישנה תקלה באחת התוכנות או בווינדוס לא תמיד חייבים להזמין טכנאי, ניתן להשתמש בשירות ההתחברות מרחוק שלנו "דורי אקספרס" ולקבל שירות מהיר במחירים מיוחדים


מדורי מחשבים תקבלו שירות במעבדת נייחים או מעבדת ניידים מהמתקדמת ביותר באזור המרכז. אפשרות לתמיכה מרחוק ללקוחות קיימים ועובדים מקצוענים ומוסמכים.


ניתן להתקשר לדורי טכנאי מחשבים בפתח תקווה המרכז והשרון לייעוץ טלפוני חינם, טכנאי יישלח אליך בהקדם האפשרי עד הבית ויתקן את מחשבך במהירות האפשרית.

בקריאת שירות ראשונה ואו LIKE בפייסבוק ניתן לקבל שי לחץ לפרטים

לייעוץ חינם בכול שאלה חייג לדורי טכנאי מחשבים 054-4494744. להזמנה של מעבדה ניידת, תיקון מחשב או טכנאי מחשבים עד הבית חייג לדורי טכנאי מחשבים 054-4494744.

מענה מהיר במוקד שירות טלפוני : 054-4494744

שעות פעילות

בימים א'-ה' בין השעות 08:30-19:30

בימי ו' וערבי חג בין השעות 8:30-13:30