התחברות ושליטה מרחוק

דורי טכנאי מחשבים בפתח תקווה בשרון ובמרכז

מה זה תמיכה טלפונית / שליטה מרחוק וכמה זה עולה לי?

 

תמיכה טלפונית / שליטה מרחוק היא שיטה מהירה לפתרון תקלות מערכת הפעלה ותוכנה במחשבים.

בתמיכה טלפונית / השתלטות מרחוק, של טכנאי מחשבים מנוסה, על המחשב, ניתן לפתור את רוב התקלות.

שליטה מרחוק תתבצע בהדרכת התומך, הלקוח יפעיל אחד מהקישורים שלמטה, יתקין תוכנת שליטה מרחוק, ימסור לתומך את המספר האקראי שהתקבל ויאשר את השתלטות התומך על המחשב שלו. המספר שברשות התומך הוא אקראי ונדרש אישור של הלקוח לחיבור. כך שאם ברצונו של הלקוח לבצע חיבור נוסף לתמיכה טלפונית יצטרך לספק לתומך מספר אקראי אחר שהתוכנה להשתלטות מרחוק תיצור. בדרך זאת אין אפשרות של חיבור יזום של התומך מאוחר יותר כיוון שהלקוח צריך לאשר את ההשתלטות. השירות ניתן רק ללקוחות קיימים ובמקרה של חיוב מרחוק העלות היא: 80 שקל + מע"מ לטיפול של עד 15 דקות. 120 שקל + מע"מ לטיפול של עד חצי שעה. אם יש צורך בביקור טכנאי לטיפול בתקלה הנ"ל, עלות השירות הטלפוני תקוזז מהעלות של ביקור טכנאי.

מדורי מחשבים תקבלו שירות במעבדת נייחים או מעבדת ניידים מהמתקדמת ביותר באזור המרכז. אפשרות לתמיכה מרחוק ללקוחות קיימים ועובדים מקצוענים ומוסמכים.

ניתן להתקשר לדורי טכנאי מחשבים בפתח תקווה המרכז והשרון לייעוץ טלפוני חינם, טכנאי יישלח אליך בהקדם האפשרי עד הבית ויתקן את מחשבך במהירות האפשרית.

בקריאת שירות ראשונה ואו LIKE בפייסבוק ניתן לקבל שי לחץ לפרטים

לייעוץ חינם בכול שאלה חייג לדורי טכנאי מחשבים 054-4494744. להזמנה של מעבדה ניידת, תיקון מחשב או טכנאי מחשבים עד הבית חייג לדורי טכנאי מחשבים 054-4494744.

מענה מהיר במוקד שירות טלפוני : 054-4494744

שעות פעילות

בימים א'-ה' בין השעות 08:30-19:30

בימי ו' וערבי חג בין השעות 8:30-13:30